dsb60dc45pb-60a-450v-to220-diode
Manufacturer:
N-A
Availability:
14 in stock
SKU:
ACKBLG001153
Manufacturer part number:
DSB60DC45PB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
60A 450V TO220
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 3
Email a friend
DSB60DC45PB 60A 450V TO220 DİĞER DİYOT