dsb60c60pb-60a-60v-to220-diode
dsb60c60pb-60a-60v-to220-diode
Manufacturer:
N-A
Availability:
79 in stock
SKU:
ACKBLG001154
Manufacturer part number:
DSB60C60PB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
60A 60V TO220
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 3
Email a friend
DSB60C60PB 60A 60V TO220 DİĞER DİYOT