DSB60C60HB 60A 60V TO247 IXYS DİYOT
Manufacturer:
IXYS
Availability:
2 in stock
SKU:
ACKDYT000771
Manufacturer part number:
DSB60C60HB
Vendor:
ACK Electronic
60A 60V TO247
Email a friend
DSB60C60HB 60A 60V TO247 IXYS DİĞER DİYOT