DSA70C100HB 70A 100V TO247 IXYS DİYOT
Manufacturer:
IXYS
Availability:
25 in stock
SKU:
ACKDYT000769
Manufacturer part number:
DSA70C100HB
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
DSA70C100HB 70A 100V TO247 IXYS DİĞER DİYOT