dsa300i100na-300a-100v-sot227b-diode
Manufacturer:
IXYS
Availability:
801 in stock
SKU:
ACKBLG001496
Manufacturer part number:
DSA300I100NA
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
300A 100V SOT227B
Email a friend
DSA300I100NA 300A 100V SOT227B IXYS DİĞER DİYOT