DPG60C300HB 2x15A 300V TO247 DIODE
Manufacturer:
IXYS
Availability:
5 in stock
SKU:
ACKDYT000430
Manufacturer part number:
DPG60C300HB
Vendor:
ACK Electronic
2x15A 300V TO247
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
DPG60C300HB 2x15A 300V TO247 IXYS DİĞER DİYOT