DNA120E2200KO 120A 2200V ISOPLUS264-2 DIODE
Manufacturer:
IXYS
Availability:
5 in stock
SKU:
ACKDYT000689
Manufacturer part number:
DNA120E2200KO
Vendor:
ACK Electronic
120A 2200V ISOPLUS264-2
Email a friend
DNA120E2200KO 120A 2200V ISOPLUS264-2 IXYS DİĞER DİYOT