dma50p1600hb-50a-1600v-to247-diode
Manufacturer:
IXYS
Availability:
1685 in stock
SKU:
ACKBLG001188
Manufacturer part number:
DMA50P1600HB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
50A 1600V TO247
Email a friend
DMA50P1600HB 50A 1600V TO247 IXYS DİĞER DİYOT