dhg10i1200pa-10a-1200v-to220-diode
Manufacturer:
N-A
Availability:
159 in stock
SKU:
ACKBLG001117
Manufacturer part number:
DHG10I1200PA
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
10A 1200V TO220
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
DHG10I1200PA 10A 1200V TO220 DİĞER DİYOT