DEHR33A102KN2A 1000PF 1000V 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
1850 in stock
SKU:
ACKKND000799
Manufacturer part number:
DEHR33A102KN2A
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
DEHR33A102KN2A 1NF 1000V 5mm MURATA SERAMİK KONDANSATÖR