DEA1X3D151JQ1A 150PF 2KW 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
4229 in stock
SKU:
ACKKND000808
Manufacturer part number:
DEA1X3D151JQ1A
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 60
Email a friend
DEA1X3D151JQ1A 150PF 2KW 5mm SERAMİK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR