DE2E3KY222MN3AM02 2200PNF 250VAC 7.5mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
2696 in stock
SKU:
ACKKND000804
Manufacturer part number:
DE2E3KY222MN3AM02
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
DE2E3KY222MN3AM02 2.2NF 250VAC 7.5mm SERAMİK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR