DE2E3KY102MN3AM02 1000PF 250VAC 7.5mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
1800 in stock
SKU:
ACKKND000805
Manufacturer part number:
DE2E3KY102MN3AM02
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
DE2E3KY102MN3AM02 1NF 250VAC 7.5mm SERAMIK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR