DE2E3KH222MN3A 2200PF 250VAC 7.5mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
2700 in stock
SKU:
ACKKND000806
Manufacturer part number:
DE2E3KH222MN3A
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
DE2E3KH222MN3A 2.2NF 250VAC 7.5mm SERAMIK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR