DE1E3KX222MN5AA01 2.2NF 250VAC 10mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
2000 in stock
SKU:
ACKKND000802
Manufacturer part number:
DE1E3KX222MN5AA01
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
DE1E3KX222MN5AA01 2.2NF 250VAC 10mm SERAMIK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR