DE1E3KX102MN4AP01F 1NF 440VAC CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
980 in stock
SKU:
ACKKND000800
Manufacturer part number:
DE1E3KX102MN4AP01F
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
DE1E3KX102MN4AP01F 1NF 440VAC SERAMIK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR