DCG45X1200NA 20A 1200V MODÜL DIODE
Manufacturer:
IXYS
Availability:
6 in stock
SKU:
ACKDYT000765
Manufacturer part number:
DCG45X1200NA
Vendor:
ACK Electronic
20A 1200V MODÜL
Email a friend
DCG45X1200NA 20A 1200V MODÜL IXYS DİĞER DİYOT