cs45-16i01r-45a-1600v-to247-thristor
Manufacturer:
IXYS
Availability:
28 in stock
SKU:
ACKBLG001231
Manufacturer part number:
CS45-16I01R
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
45A 1600V TO247
Email a friend
CS45-16I01R 45A 1600V TO247 IXYS TRİSTÖR TRİYAK TRİSTÖR