cs45-12i01-45a-1200v-to247-thristor
Manufacturer:
IXYS
Availability:
80 in stock
SKU:
ACKBLG001227
Manufacturer part number:
CS45-12I01
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
45A 1200V TO247
Email a friend
CS45-12I01 45A 1200V TO247 IXYS Scr TRİYAK TRİSTÖR