CNE60E2200T2 94A 2200V TO268 THRISTOR
Manufacturer:
IXYS
Availability:
43 in stock
SKU:
ACKBLG001547
Manufacturer part number:
CNE60E2200T2
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
94A 2200V TO268
Email a friend
CNE60E2200T2 94A 2200V TO268 IXYS TRİSTÖR TRİYAK TRİSTÖR