cma60mt1600nhr-66a-1600v-to247-thristor
Manufacturer:
IXYS
Availability:
365 in stock
SKU:
ACKBLG001201
Manufacturer part number:
CMA60MT1600NHR
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
66A 1600V TO247
Email a friend
CMA60MT1600NHR 66A 1600V TO247 IXYS TRİYAK TRİSTÖR