CMA50P1600FC 50A 1600V i4-PAC IXYS TRİSTÖR TRİYAK TRİSTÖR
Manufacturer:
IXYS
Availability:
6 in stock
SKU:
ACKMHT002240
Manufacturer part number:
CMA50P1600FC
Vendor:
ACK Electronic
50A 1600V i4-PAC
Email a friend