CM 2700KX7R3KV 2700PF 3000V 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
N-A
Availability:
25 in stock
SKU:
ACKBLG011221
Manufacturer part number:
CM 2700KX7R3KV
Vendor:
ACK Electronic
2.7NF 3000V 5mm SERAMİK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
CM 2700KX7R3KV 2.7NF 3000V 5mm SERAMİK SERAMİK KONDANSATÖR