clr-s05f3-l12d1-12v-6a-5pin-relay
Manufacturer:
SHC
Availability:
280 in stock
SKU:
ACAZ23050545
Manufacturer part number:
CLR-S05F3-L12D1
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
12V 6A 5PIN SLİM
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
CLR-S05F3-L12D1 12V 6A 5PIN SHC SOKET RÖLE