clr-c05f3-l230ad-230v-6a-5pin-relay
Manufacturer:
SHC
Availability:
100 in stock
SKU:
ACAZ23050544
Manufacturer part number:
CLR-C05F3-L230AD
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
230V 6A 5PIN SLİM
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
CLR-C05F3-L230AD 230V 6A 5PIN SHC SOKET RÖLE