cla50e1200hb-50a-1200v-to247-thristor
Manufacturer:
IXYS
Availability:
118 in stock
SKU:
ACKBLG001200
Manufacturer part number:
CLA50E1200HB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
50A 1200V TO247
Email a friend
CLA50E1200HB 50A 1200V TO247 IXYS IGBT TRİYAK TRİSTÖR