cla40mt1200nhr-20a-1200v-iso247-thristor
Manufacturer:
IXYS
Availability:
295 in stock
SKU:
ACKBLG001190
Manufacturer part number:
CLA40MT1200NHR
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
20A 1200V ISO247
Email a friend
CLA40MT1200NHR 20A 1200V ISO247 IXYS Scr TRİYAK TRİSTÖR