cla100e1200hb-100a-1200v-to247-thristor
Manufacturer:
IXYS
Availability:
147 in stock
SKU:
ACKBLG001226
Manufacturer part number:
CLA100E1200HB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
100A 1200V TO247
Email a friend
CLA100E1200HB 100A 1200V TO247 IXYS TRİYAK TRİSTÖR