cc45sl3ad101jynnac-100pf-1kv-5mm-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
2504 in stock
SKU:
ACAZ23050064
Manufacturer part number:
CC45SL3AD101JYNNAC
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
100PF 1KV 5mm
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
CC45SL3AD101JYNNAC 100PF 1KV 5mm SERAMİK KONDANSATÖR