c352t154k65c32b-015uf-520v-15mm-capacitor
Manufacturer:
XIAMEN
Availability:
22164 in stock
SKU:
ACAZ23050044
Manufacturer part number:
C352T154K65C32B
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 3
Email a friend
C352T154K65C32B 150NF 520V 15mm XIAMEN SMD SERAMİK KONDANSATÖR