C333C154M5R5CA7305 0.15UF 50V 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
1500 in stock
SKU:
ACKKND000315
Manufacturer part number:
C333C154M5R5CA7305
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
C333C154M5R5CA7305 150NF 50V 5mm KEMET SERAMİK KONDANSATÖR