c324c101j1g5ta7301-100pf-50v-5mm-capacitor
Manufacturer:
KEMET
Availability:
11970 in stock
SKU:
ACAZ23050043
Manufacturer part number:
C324C101J1G5TA7301
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
100PF 50V 5mm MULTİ 0,02
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
C324C101J1G5TA7301 100PF 50V 5mm MULTİ KEMET SERAMİK KONDANSATÖR