c2012x7r1e684ktny9n-068uf-25v-805-capacitor
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
SKU:
ACAZ23050041
Manufacturer part number:
C2012X7R1E684KTNY9N
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
680NF 25V 805
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
C2012X7R1E684KTNY9N 680NF 25V 805 TDK SMD SERAMİK KONDANSATÖR