byq28eb-200-10a-200v-to-263-2-diode
Manufacturer:
DİĞER
Availability:
754 in stock
SKU:
ACKBLG002436
Manufacturer part number:
BYQ28EB-200
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
10A 200V TO-263-2
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 4
Email a friend
BYQ28EB-200 10A 200V TO-263-2 GI DİĞER DİYOT