BTB08-600SW 8A 600V TO220 THRISTOR
Manufacturer:
ST
Availability:
2567 in stock
SKU:
ACKTRY000025
Manufacturer part number:
BTB08-600SW
Vendor:
ACK Electronic
8A 600V TO220
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
BTB08-600SW 8A 600V TO220 ST TRİSTÖR TRİYAK TRİSTÖR