bta140-800-25a-800v-to220-thristor
Manufacturer:
NXP
Availability:
18 in stock
SKU:
ACKBLG000691
Manufacturer part number:
BTA140-800
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
25A 800V TO220
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
BTA140-800 25A 800V TO220 NXP DİĞER TRİYAK TRİSTÖR