BTA12-600B 12A 600V
Manufacturer: ST
Availability: 70 in stock
SKU: ACKTRY000057
Manufacturer part number: BTA12-600B
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 9
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
BTA12-600B 12A 600V TRİYAK ST