BTA06-600GP 6A 600V
BTA06-600GP 6A 600V
Manufacturer:
ST
Availability:
200 in stock
SKU:
ACKTRY000058
Manufacturer part number:
BTA06-600GP
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 9
Email a friend
BTA06-600GP TRİYAK 6A 600V ST