B78148S1104J RF Choke, 100 uH, 370 mA
Availability:
18000 in stock
SKU:
ACBE23120624
Manufacturer part number:
B78148S1104J
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend