B72220P3231K551V87 VDR
B72220P3231K551V87 VDR
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
33000 in stock
SKU:
ACAZ2408000571
Manufacturer part number:
B72220P3231K551V87
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
B72220P3231K551V87 20mm 230V VARİSTÖR