b72210-s250-k101-10mm-25vac-2
b72210-s250-k101-10mm-25vac-2
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
67 in stock
SKU:
ACKBLG004761
Manufacturer part number:
B72210-S250-K101
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
10mm 25VAC
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 20
Email a friend
B72210-S250-K101 10mm 25VAC EPCOS VARİSTÖR