b32529c103j-001uf-63v-5mm-capacitor
Availability:
29900 in stock
SKU:
ACBE23120117
Manufacturer part number:
B32529C103J
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
B32529C103J 10NF 63V 5mm EPCOS POLYESTER KONDANSATÖR