b32529b6223k189-0022uf-400v-5mm-capacitor
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
4500 in stock
SKU:
ACBE23120116
Manufacturer part number:
B32529B6223K189
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
B32529B6223K189 22NF 400V 5mm TRİMER KONDANSATÖR