b32524q1685k-68uf-100v-capacitor-2
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
1920 in stock
SKU:
ACBE23120114
Manufacturer part number:
B32524Q1685K
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
B32524Q1685K 6.8UF 100V KONDANSATÖR