b32524q1685k-68uf-100v-capacitor
Manufacturer: EPCOS
Availability: 1284 in stock
SKU: ACBE23120113
Manufacturer part number: B32524Q1685K
Delivery date: 1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
B32524Q1685K 6.8UF 100V KONDANSATÖR