b32523q3474j-047uf-250v-15mm-capacitor
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
2880 in stock
SKU:
ACBE23120110
Manufacturer part number:
B32523Q3474J
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
B32523Q3474J 470NF 250V 15mm POLYESTER KONDANSATÖR