b32522s3474k550-047uf-250v-15mm-capacitor-2
Manufacturer:
N-A
Availability:
1825 in stock
SKU:
ACBE23120109
Manufacturer part number:
B32522S3474K550
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 6
Email a friend
B32522S3474K550 470NF 250V 15mm POLYESTER KONDANSATÖR