b32522s3474k550-047uf-250v-15mm-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
2015 in stock
SKU:
ACBE23120108
Manufacturer part number:
B32522S3474K550
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
B32522S3474K550 470NF 250V 15mm POLYESTER KONDANSATÖR