b32521c474k189-047uf-63v-capacitor
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
27188 in stock
SKU:
ACBE23120098
Manufacturer part number:
B32521C474K189
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
B32521C474K189 470NF 63V EPCOS POLYESTER KONDANSATÖR