b32521c3474k189-047uf-250v-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
2200 in stock
SKU:
ACBE23120097
Manufacturer part number:
B32521C3474K189
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
B32521C3474K189 470NF 250V POLYESTER KONDANSATÖR